DogoMilk

 
Zväčšiť
 

Šampón pre domácich miláčikov a ich majiteľov s obsahom oslieho mlieka.

Dostupnosť Skladom
€13    
Kategória Šampóny
 

Nový šampón "majiteľ/pes" , určený na umývanie vašich miláčikov no zároveň jemný s odpovedajúcim Ph vhodný aj pre ľudskú pokožku. Táto jednoznačnosť je spôsobená požitím dôležitej zložky-Oslie mlieko, ktorá je známa od staroveku ,ako vynikajúci liek a to pre svoje zmäkčujúce, vyživujúce a rozjasňujúce účinky.

Vďaka svojmu zloženiu je ideálny pre prirodzenú starostlivosť o pokožku ako aj o ľudskú tak aj o pokožku vášho domáceho miláčika.

V skutočnosti obsahuje vitamíny A,B,C,D a E ideálna kombinácia pre zdravie pokožky. Vitamín A pomáha pokožku regenerovať a spolu s vitamínom E bojujú proti starnutiu. Vďaka svojmu antioxidačnému účinku taktiež pomáha udržiavať fyziologickú funkciu pokožky. Proteiny ako je lysozým a laktoferín, sú látky ktoré majú antibakterálny a antivirusový účinok. Minerály, ktoré šampón obsahuje predovšetkým horčík, draslík, vápnik a fosfor chránia  pokožku pred vonkajším poškodeným. Polynenasytené mastné kyseliny, omega 3 a omega 6, pomahajú udržiavať pokožku pružnú a hydratovanú. Aminokyseliny zabraňujú poškodeniu pokožky bunkovému starnutiu. Vďaka všetkým týmto vlastnostiam je šampón určený pre udržiavanie zdravej pokožky ako aj vášho miláčika tak aj vašej, napomáha znovuzískanie "pohody" v prípade začervenania alebo svrbenia a to vďaka svojím antioxidačným, zvláčňujúcim a ukľudňujúcim vlastnostiam.

 
Tento web používá súbory cookie. Ďalším prehliadaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. >>Viac informácii nájdete tu<<