FertiAdapt

FertiAdapt je doplnkové krmivo pre psy a mačky na osobitné výživové účely (PARNUT).


PODPORA PRÍPRAVY ESTROGÉNU A REPRODUKCIU.

Nové doplnkové krmivo pre psy a mačky oboch pohlaví, sformulované a odporúčané na prípravu na ruju a rozmnožovanie.

 

 Ferti Adapt

€58,80
Dostupnosť: Skladom
FertiAdapt

Podrobný popis

Nový produkt pre podporu rozmnožovania vášho domáceho miláčika - FertiAdapt, je vynikajúcim doplnkovým krmivom pre psy a mačky. Tento produkt bol vyvinutý na základe najnovších vedeckých poznatkov a obsahuje vysoko kvalitné a prírodné zložky, ktoré pomáhajú podporovať plodnosť vášho domáceho zvieraťa.

Obsahuje vysoké množstvo bielkovín, vitamínov a minerálov, ktoré sú dôležité pre správny vývoj a zdravie plodu. Jeho vysoký obsah vitamínu E a selénu podporuje zdravie spermií a vajíčok a zvyšuje šance na úspešné oplodnenie. Vysoký obsah aminokyselín ako L-karnitín, karnitín, L- arginín a taurín zabezpečuje správnu funkciu spermií a vajíčok a obsah esenciálnych mastných kyselín, ktoré sú dôležité pre zdravie reprodukčného systému,  zlepšuje celkovú kvalitu semena a vajíčok. Má vynikajúcu chuť, ktorú vaše zvieratká budú milovať a jeho použitie je veľmi jednoduché. Stačí pridať ho do každodenného krmiva vášho zvieratka v odporúčanej dávke a pravidelne ho užívať počas obdobia plodnosti. Okrem toho obsahuje aj minerály ako zinok a vitamín skupiny A, ktorý má výrazný vplyv na plodnosť a taktiež rastlinné výťažky z riasy, kurkumy či škorice. Tento produkt je vyrobený z prírodných zložiek, ktoré sú bezpečné a šetrné k životnému prostrediu. Jeho jemné zloženie zaisťuje, že je vhodný pre zvieratá všetkých plemien a vekových kategórií a neobsahuje žiadne nebezpečné chemické látky.

Taktiež sa odporúča pre zvieratká, ktoré majú problémy s reprodukčným systémom, ako napríklad neplodnosť, nízku kvalitu semena alebo vajíčok. Jeho pravidelné užívanie môže pomôcť zlepšiť tieto problémy a zvýšiť šance na úspešné oplodnenie a zdravý pôrod.

Okrem toho obsahuje aj prírodné antioxidanty, ktoré pomáhajú chrániť bunky a tkanivá pred poškodením a podporujú imunitný systém vášho domáceho zvieraťa. Tým pomáha vášmu miláčikovi lepšie zvládať stres a zlepšuje jeho celkové zdravie. Produkt je vyrobený v súlade s najvyššími štandardmi kvality a je testovaný na bezpečnosť a účinnosť. Jeho prírodné zloženie znamená, že nemá žiadne vedľajšie účinky a môže byť používaný bez obáv o zdravie vášho zvieratka.

Ak hľadáte spôsob, ako zlepšiť plodnosť vášho domáceho miláčika, FertiAdapt je tou správnou voľbou pre vás. Jeho pravidelné používanie pomáha zlepšiť kvalitu semena a vajíčok a zvyšuje šance na úspešné oplodnenie. Vaši domáci miláčikovia budú mať vďaka FertiAdapt väčšiu šancu na zdravý a úspešný pôrod a vy budete mať istotu, že robíte všetko pre zdravie a blaho svojho domáceho miláčika.