O NÁS

Niečo v skratke o mne....

Ahoj....moje meno je Janka a na začiatok by som sa vám rada predstavila. Mám 35 rokov, jednú dcerú a druhé "dieťa", ktorým je moja Nemecká doga Elina. Netajím sa mojou vášňou k zvieratám, ktorá začala narastať uz keď som bola malá, poznáte tu vetu, Mamiii ja chcem psaaa....nie nebudeš sa o neho starať a tak aj bolo žiadny pes "zatiaľ nebol" :) , ale zato som skončila na troška väčších psíčkoch koníkoch, ktorým som sa venovala závodne. Ale stále som sa pohrávala v hlave s myšlienkov a snom že raz keď budem veľká budem mať na záhrade veľkých psov a pôjdem na veterinu. Nie však všetky sny sa stanú skutočnosťou, že je to tak? Na tlak rodičov som sa teda ubrala na farmáciu.

Dlho som aj pracovala v tomto obore, až kým sa na svet nezahlásila moja dcéra. A presne tu to celé začína, viete ako to je matky na materskej majú veľa času a sa strašne nudia, však sú na dovolenke :). A tak som sa rozhodla, že teda keď už mám toho času tak veľa čo takto si kúpiť psa a rovno Nemeckú dogu :) ani neviem prečo som si vybrala práve toto plemeno, ale ako povedalo veľa mojich kamáratov som si kúpila malého konika, kedže som k tým koňom mala blízko.

Zrazu prišla myšlienka čo takto skúsiť výstavy však len pár krát....ale zrazu sme cestovali skoro po celej Európe a mali doma šampiónku, sama som do dnes v údive ako sa nám spolu darilo, koľko zážitkov plných emócii sme spolu zažili, spoznali sme veľa úžastných ľudí. Z vášne sa stala láska, ktorú zapečatili naše prvé šteniatka, však predsa sme chceli mať doma dalšich malých šampiónov...

Pýtate sa ako som sa z chovu dostala k predaju produktov pre psov? Každý príbeh má nejaký nečakaný zvrat, moment, situáciu a u nás to nebolo ináč. Ako šteniatka odchádzali do nových rodín zrazu ostalo doma prázdno.....a tak do našej rodiny pribudol nový člen z Talianska. Kto by už odolal charizmatický Talianom však že?:) Spolu snim prišla rada produktov, ktorú navrhli jeho dlhoroční, skúsení chovatelia.

Nemecké dogy, tak ako aj väčšina veľkých psov vyžadujú väčšiu starostilovosťv oblastí zdravia a predovšetkým v období rastu. S mojimi znalostami, ktoré mám v oblasti farmácie a skúsenosti s praxe skrsla u mňa v hlave myšlienka....čo takto aplikovať moje skúsenosti v oblasti psov a tak som sa rozhodla priniesť na náš trh nové hlavne prírodné produkty, ktoré pomôžu a nezaťažia organizmus psíkov. 

Náš Cieľ...

Aký je náš cieľ? Ponúknuť milovníkom svjojich chlpatých miláčikov kvalitné produkty, ktoré sú hlavne prírodne. 

V prírode sa ukrýva sila, nie nadarmo sa hovorí že je to balzam na telo aj dušu.

Objavte najlepšiu selekciu prírodných produktov pre psov a zabudnite na produkty veľkých korporácií, ktoré u nás nenájdete. 

Našou snahou je spokojný zakazník-spokojný psík...

Preferuje potreby zakáznika, ktoré sa vďaka našim potrebám snažíme uspokojovať. Čerpáme zo skúsenosti a produkty pre psov vyberáme podľa vlastného presvedčenia, pričom nezabúdame na podstatu, ktorou je osobný prístup.

 

 

 

 

Záznamy neboli nájdené...