DOGOteka - príbeh značky

Synergia prírody a vedy

Spoločnosť DOGOteka je dynamická a inovatívna spoločnosť založená s konečným cieľom: revolúciou vo vitalite a zdraví domácich zvierat s prírodnými produktmi vyvinutými na základe poznatkov modernej veterinárnej vedy, fytofarmácie a bylinnej medicíny.

Na základe viac ako 40-ročných klinických skúseností vo vlastnej veterinárnej a chovateľskej praxi, vylepšených vedeckými dôkazmi z modernej fytofarmácie, modernej veterinárnej klinickej praxe a vedeckých objavov v oblasti bylinnej medicíny, boli pod značkou DOGOteka navrhnuté úplne prírodné produkty vysokej kvality. Pomáhajú riešiť zdravie, rast a celkovú vitalitu domácich zvierat.

Značka DOGOteka začala ako malý startup už v roku 2013 v Slovinsku. Ich veľkým ambicióznym cieľom bolo zmeniť svet doplnkov a starostlivosti o domáce zvieratá pomocou prírodných živín a prísad. Verili novým vedeckým objavom, ktoré ukazujú fytonutrienty (zo zeleniny , ovocia, byliniek, kôrovcov... atď.) ako prirodzené rezervoáry molekúl a účinných látok schopných posilňovať a chrániť vrodené obranné mechanizmy organizmu zvieraťa s veľkým potenciálom pre hojenie, omladzovanie a regeneráciu.

Po takmer desaťročí tvrdej práce si produkty DOGOteka získali dôveru a reputáciu medzi stovkami tisíc zákazníkov a ich miláčikov vo viac ako 50 krajinách po celom svete.

Kvalita, bezpečnosť, efektivita a synergia

Špeciálny rad vysoko kvalitných prírodných produktov pre domáce zvieratá, ktoré obsahujú aktívne zložky prírodného pôvodu, boli vyvinuté inovatívnymi farmaceutickými technikami s rovnakou prísnosťou aká sa využíva aj pre vývoj humánnych liekov.

Systém manažérstva kvality produktov značky Dogoteka je založený na pravidlách diktovaných medzinárodnými normami UNI EN ISO 9001: 2008 a UNI CEI EN ISO 13485: 2012 s cieľom zaručiť prísnu kontrolu kvality produktov v každej fáze výroby. Veľmi dôležitou vlastnosťou produktov DOGOteka je synergický efekt ich zložiek.