MultiAdapt

MultiAdapt je multivitamín s minerálmi obohatený o aminokyseliny.

Používa sa :

  • udržanie dobrého stavu svalstva, hlavne u psov pracovných plemien
  • zlepšuje a udržuje špičkový stav pokožky a srsti
  • podporuje obranyschopnosť organizmu
  • po operačných zákrokoch na rýche zotavenie v období rekonvalescencie, zotavovaní z chorôb, úrazov a pod.
  • počas užívania antibiotík
  • zabezpečenie zvýšených vyživových potrieb rastúcich mľáďat, gravidných a dojčacích zvierat.
  • na zvýšenie energie u starších psov

 

MultiAdapt

€28,80
Dostupnosť: Skladom
MultiAdapt
MultiAdapt new
Tip

Podrobný popis

Vitamíny sú rovnako dôležité pre zdravie vašich domácich miláčikov ako pre ľudí. Naši chlpáči tiež potrebujú správny pomer vitamínov a minerálov na udržanie zdravia a vitality. Preto sme vytvorili vitamínový doplnok MultiAdapt, vďaka ktorému budú mať všetky potrebné živiny pokope.

Naše vitamínové doplnky sú vyrobené z čisto prírodných a kvalitných surovín. Obsahujú široké spektrum vitamínov a minerálov, ktoré zabezpečujú optimálne zdravie vášho miláčika. Vitamíny A, D, E a C sú zahrnuté pre ich antioxidačné vlastnosti a podporu imunitného systému. Vitamín B12 pomáha udržiavať zdravie nervového systému, zatiaľ čo železo, vápnik a fosfor podporujú zdravie kostí a svalov. Extrakt z Echinacei purpurovej spolu s výťažkom z ruže sa postarajú o obranyschopnosť organizmu, dokonalú výdrž im zabezpečí výťažok z Kozinca a L-karnitín a o zdravú pokožku sa postará Biotín. Naše doplnky sú navrhnuté tak, aby zlepšili zdravie vašich zvieratiek a pomohli im žiť dlhý a šťastný život a sú vyrobené len z tých najkvalitnejších surovín.

 

Doplnok je ľahko stráviteľný a chutný pre vaše zvieratko a okrem toho je navrhnutý tak, aby sa ľahko pridával do bežnej stravy a aby nebol problém s jeho konzumáciou. Vhodný počas užívania antibiotík a po operačných zákrokoch vášho miláčika opäť postaví na nohy vďaka rýchlemu a účinnému zotaveniu a samozrejme je vhodný aj pre mláďatká a pri gravidite a dojčení.

 

S našimi vitamínovými doplnkami môžete mať istotu, že vaše zvieratko dostane všetky potrebné živiny na udržanie zdravia a vitality. Vyskúšajte ho aj vy a doprajte vášmu miláčikovi prvotriedny výživový doplnok.

Naše vitamínové doplnky sú tiež testované na účinnosť a bezpečnosť pred uvedením na trh. Ak máte akékoľvek otázky alebo obavy ohľadom našich vitamínových doplnkov pre vaše zvieratko, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám poskytneme ďalšie informácie o našich produktov a pomôžeme vám vybrať tie správne.