CortiAdapt

CortiAdapt komplexný výživový doplnok stravy pre zdravú pokožku a srsť Vášho zvieraťa. Pomáha udržiavať imunitu  psa či mačky a detoxikuje ich organizmus. 

Používa sa k zabráneniu zápalu, ktorý môže vzniknúť pri: abnormálna, atopická dermatitída,kožné ekzémy, alergické reakcie

  • dermatitídy, kožné problémy, vypadávanie srsti 
  • alergie, ekzémy, hotspoty
  • zápal žalúdka
  • kvasinkové zápaly uší
  • zápal spojiviek
  • imunologicky sprostredkovaných porúch (eozinofilný granulóm mačiek)

 

CortiAdapt

 

€38,40
Dostupnosť: Skladom
CortiAdapt

Podrobný popis

Tak ako aj vaša, aj pokožka vášho zvieratka vyžaduje starostlivosť.

 

Náš produkt CortiAdapt pre zdravú pokožku psa a mačky, je vyvinutý špeciálne pre pokožku a srsť vášho domáceho miláčika. Tento produkt je vytvorený z prírodných zložiek, ktoré pomáhajú udržiavať zdravú pokožku a zlepšujú celkovú kondíciu srsti.

Obsahuje unikátnu zmes bylín a vitamínov, ktoré majú antioxidačné a protizápalové účinky, ktoré pomáhajú zmierniť podráždenie a svrbenie kože. Okrem toho, tento produkt sa nelieči iba pokožku, ale zameriava sa aj na celkovú obranyschopnosť organizmu, posilňuje imunitu a pomáha pri dýchacích ťažkostiach.

Za zložením tohto skvelého produktu sa skrývajú super účinné bylinky, ako čierna ríbezľa, čierna rasca, Fialka trojfarebná či Slamiha piesočná, ktoré sa postarajú o zdravú funkciu a obranu pokožky a organizmu pred nežiaducimi vplyvmi vonkajšieho prostredia a zároveň organizmus detoxikujú a prečisťujú.

 Tento produkt je ľahko aplikovateľný, má príjemnú vôňu a neobsahuje žiadne agresívne chemikálie. Jeho jemné a čisté zloženie zabezpečuje, že bude vhodný aj pre zvieratká s citlivou pokožkou. Je ideálny pre psy a mačky všetkých plemien a vekových kategórií. Jeho pravidelné užívanie zlepšuje vzhľad srsti a zároveň pomáha udržiavať zdravú a čistú pokožku. Jeho pravidelné používanie pomáha udržiavať zdravú a lesklú srsť a zároveň chráni kožu vášho zvieratka pred podráždením, svrbením a inými kožnými reakciami.

S jeho pomocou môžete zabezpečiť, že vaše zvieratká budú vždy zdravé, šťastné a krásne.