CortiAdapt Gel

 
Novinka Zväčšiť
 
Lokálny gél pre psy a mačky vyrobený s extraktom z aloe zvlhčujúcim a zvláčňujúcim účinkom. Dub s adstringenntným účinkom a laktoferínom určený na podporu trofizmu pokožky, ktorý podporuje celistvosť, stav hydratácie a pružnosti pokožky našich štvornohých miláčikov. Ochranný, upokojujúci a dezinfekčný prostriedok, ktorý zosilňuje účinok liečby kožných ochorení charakterizovaných svrbením, začervenaním a zmenami hydrolipidického filmu.
 
Kedy použiť CortiAdapt gél:
 
+ pri charakterizovaných ochoreniach kože, ktoré sprevádzajú svrbenia, začervenania a zmeny hydrolipidického filmu
+ v prípade problémov so zmenami epitelu kože
+ ako posilnenie liečby kožnej dermatitídy
+ pri dyschrómii a trofizme kože
Dostupnosť Skladom
€27,15    
Kategória OBCHOD
 

Zloženie

 

  • Čierne ríbezle- je to jedna z rastlín, z ktorej sa používajú rôzne časti, a má mnoho oblastí použitia. Listy, ktorých hlavnými zložkami sú triterpény a polyfenolový komplex, majú vlastnosti na čistenie a regeneráciu pokožky. Extrakt z listov ríbezle sa často používa v produktoch na miestne použitie v prípade problémov so zmenou kožného epitelu a v prípade začervenania. Ovocie bohaté na kyselinu citrónovú, kyselinu jablčnú, vitamín C, stopové prvky, polynenasýtené kyseliny, flavonoidy a antokyány je užitočné pre svoje adstringentné, tonizujúce a osviežujúce účinky.

 

  • Dubový extrakt- použitie dobového extraktu sa traduje od staroveku, žaluď, korene a kôra obsahujú množstvo účinných látok, predovšetkým kvôli prítomnosti trieslovín, ako sú katechíny a ellagitaníny, flavonoidy ako je kvercetín a nakoniec aj živice a pektíny, ktoré sú v protoplaste veľmi bohaté. 

 

  • Dubová tinktúra-  je indikovaná na podporu reepitelizácie a obnovenie fyziologického stavu pokožky.

 

Posledné štúdie na ľuďoch preukázali, že laktoferín na miestne použitie uprednostňuje zníženie zafarbenia a zlepšenie trofizmu pokožky využitím jej modulačných a chelatačných vlastností. 

 


dávkovanie

 

Naneste tenkú vrstvu produktu na kožné záhyby, začervenané podraždené miesta a opatrne vmasírujte 3-4x denne.

Balenie:

Gél v tube na lokálne použitie pre zvieratá 100ml