DogoMilk

Neohodnotené
 
Zväčšiť
 

Šampón pre domácich miláčikov a ich majiteľov s obsahom oslieho mlieka.

Dostupnosť Skladom
€13    
Kategória OBCHOD
 

Nový šampón "majiteľ/pes" , určený na umývanie vašich miláčikov no zároveň jemný s odpovedajúcim Ph vhodný aj pre ľudskú pokožku. Táto jednoznačnosť je spôsobená požitím dôležitej zložky-Oslie mlieko, ktorá je známa od staroveku ,ako vynikajúci liek a to pre svoje zmäkčujúce, vyživujúce a rozjasňujúce účinky.

Vďaka svojmu zloženiu je ideálny pre prirodzenú starostlivosť o pokožku ako aj o ľudskú tak aj o pokožku vášho domáceho miláčika.

V skutočnosti obsahuje vitamíny A,B,C,D a E ideálna kombinácia pre zdravie pokožky. Vitamín A pomáha pokožku regenerovať a spolu s vitamínom E bojujú proti starnutiu. Vďaka svojmu antioxidačnému účinku taktiež pomáha udržiavať fyziologickú funkciu pokožky. Proteíny ako je lysozým a laktoferín, sú látky ktoré majú antibakteriálny a antivírusový účinok. Minerály, ktoré šampón obsahuje predovšetkým horčík, draslík, vápnik a fosfor chránia  pokožku pred vonkajším poškodeným. Polynasýtené mastné kyseliny, omega 3 a omega 6, pomáhajú udržiavať pokožku pružnú a hydratovanú. Aminokyseliny zabraňujú poškodeniu pokožky bunkovému starnutiu. Vďaka všetkým týmto vlastnostiam je šampón určený pre udržiavanie zdravej pokožky ako aj vášho miláčika tak aj vašej, napomáha znovuzískanie "pohody" v prípade začervenania alebo svrbenia a to vďaka svojím antioxidačným, zvláčňujúcim a ukľudňujúcim vlastnostiam.

 

zloženie

Aqua, Lauramidopropylbetaín, pšeničný proteín hydrolyzovaný kokosom a sodíkom, chlorid sodným, laurylglukosid, glycerín, parfém extrakt z panaxginseng (extralt z koreňa ženšenu Panax), extrakt z listov Urtica dioca ( žihlava dvojdomá), oslie mlieko, fenoxyetanol, kokosglukosid, kyselina citrónová, kyselina benzoová, glyceryl oleát, kyselina dehydrooctová, polyamin-polybiguanid, ethylhexylgylcerín.

 

 

 
Tento web používá súbory cookie. Ďalším prehliadaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. >>Viac informácii nájdete tu<<