DogoStop sprej

DogoStop sprej je hydratačný, dezinfekčný, dermoprotektívny prostriedok na pokožku, ktorý odpudzuje hmyz. 

Variant:
€15,96 €9,48 od €9,48
Dostupnosť: Skladom Skladom Zvoľte variant
DogoStop sprej
DogoStopSpray150 01
Novinka

Podrobný popis

DogoStop má čistiaci, zvlhčujúci a dermoprotektívny účinok na srsť zvieraťa.

Obsiahnuté éterické oleje dodávajú srsti a pokožke príjemnú vôňu, vďaka ktorej ochráni a odpudzuje hmyz. 


ZLOŽENIE

 

  • Olej zo semien Melia Azadirachta : má na pokožku hydratačné, zmäkčujúce, regeneračné, upokojujúce a dezinfekčné účinky. Je to strom pôvodom z Indie. Medzinárodná vedecká komunita ho vo svete zaradila do prvej desiatky rastlín, ktoré sa majú študovať a použiť na ekologicky udržatelný rozvoj planéty. Mechanickým lisovaním semena rastlín sa získava olej, ktorý je komerčne najvýznamnejším produktom a ktorý sa používa v kozmetickom priemysle, ako aj na výrobu prípravkov na odpudzovanie hmyzu.
  • Muškatový olej má adstringentný, čistiaci, dezinfekčný, tonizujúci účinok. Obzvlášť jeho silná vôňa z neho robí repelentný olej proti hmyzu ako sú komáre.
  •  Citral má silnú citrónovú vôňu, ktorá zvyšuje pôsobenie ostatných esenciálnych olejov. Má dezodoračný účinok.
  •  Limonene v prírode sa nachádza v kôre citrusových plodov. Má dezinfekčné a čistiace účinky. Rovnako ako muškátový olej, jeho intenzívna vôňa odpudzuje hmyz.
  •  Citronellol( citronela) má dezinfekčné a čistiace vlastnosti. 
  • Eugenolo olej s klinčekov má dezinfekčné vlastnosti a upokojuje začervenanie pokožky.
  • Linalool je prirodzenou súčasťou mnohých esenciálnych olejov. Nájdeme ho najmä esenciálnych olejoch levandule, bobkového listu a bergamotu. Má upokojujúci účinok, ktorý v prípade začervenania obmedzuje možnosť samoškrabania.

 


 

POUŽITIE

Pred použitím pretrepte. Nastriekajte rovnomerne na srsť zvieraťa a jemne vmasírujte. Účinok produktu pretrváva mnoho hodín. Ak sa zviera zdržiava v exteriéri, je ideálne opakovať aplikáciu denne, najmä v letných mesiacoch.  

Obsahuje oleje z listov stonky Pelargonium, alfa-pinén, eukalyptol,ktoré môžu vyvolať alergickú reakciu.

Varovania: zabráňte kontaktu s očami. Uchovávajte mimo dosahu detí. V prípade precitlivenosti prerušte používanie. Skladujte na chladnom a suchom mieste.

Po otvorení spotrebujte do 12mesiacov.