DogoDigestive

DogoDigestive je doplnkové krmivo pre psov a mačky pre normálnu funkciu žalúdka.

Podporuje tráviaci proces vášho domáceho maznáčika vo všetkých fázach.

  • pri problémoch s trávením 
  • pri častých zmenách stolice
  • pri nadúvaní a plynnatosti

 

€32,40
Dostupnosť: Skladom
DogoDigestive
DogoDigestive
Novinka

Podrobný popis

DogoDigestive je indikovaný bez ohľadu na to, či je váš maznáčik kŕmený priemyselným alebo domácim krmivom.

Ide o doplnkové krmivo určené pre normálnu funkciu žalúdka a obsahuje sériu aktívnych zložiek, z ktorých mnohé sú prírodné, ktoré sprevádzajú vášho domáceho maznáčika vo všetkých citlivých fázach tráviaceho procesu.

DogoDigestive obsahuje účinné látky a karmínové rastliny s tráviacim, antispamodickým, enzymatickým a eupeptickým úćinkom (horčiny podporujú žalúdočne sekréty).

                                                  MANGO         MANGOES

Mango je indikované pre tých, ktorí trpia žaludočnými ťažkosťami, pretože obsahuje niektoré enzýmy podporujúce trávenie, najmä bielkoviny, pre ktoré je obzlášť bohaté.

Mango ma niekoľko vlastností, vďaka ktorým je vynikajúce pre zdravie tráviaceho traktu. Napríklad obsahuje skupinu tráviacich enzýmov, ktoré dokážu rozložiť veľké molekuly potravy, takže sa dajú ľahko vstrebať. Tieto enzýmy dokážu rozložiť komplexné sacharidy na cukry, ako je glukóza a maltóza.

Plody manga sú prirodzeným zdrojom tráviacich enzýmov, ako je proteáza a amyláza, ktoré pomáhajú rozkladať bielkoviny a sacharidy počas trávenia. Tieto enzýmy uľahčujú trávenie živín a ich vstrebávanie v čreve psa, čím prispievajú k lepšej asimilácii potravy.

 

                                                MAGNÓLIA 202005271738214889

Magnólia pomáha pri tráviacom procese, reguluje gastrointestinálnu peristaltiku a obnovuje rovnováhu ústnej bakteriálnej flóry, pomáha tiež odstranovať plyny. podporuje odtok telesných tekutín. Má antispazmodický účinok( proti krčom)

 

                                                ANÍZ             aniz

Aníz napomáha črevnej peristaltike a sekrécii slín. Medzi vlasnosti anízu patrí tráviaca, v skutočnosti semená vďaka obsiahnutému anetolu pôsobia proti opuchom brucha, brzdia črevnú fermetáciu a plynatosť tým, že uvoľnujú hladké svalstvo čreva. Pôsobí sedatívne a spazmolytický proti plynovej kolike.

 

                                                  ANGELIKA Koehler1887-GardenAngelica 

Angelika sa môže pochváliť tráviacim, posilňujúcimi vlastnosťami. Je veľkým pomocníkom pri ťažkom alebo pomalom trávení. Užitočné aj v prípade nedostatku chuti do jedla. Má spazmolitický a eupeptický úćinok (proti vredom).

 

                                                    HOREC   oX5_437218_orig

Horec sa používa v rôznych formuláciách na podporu trávenia, pretože priamym pôsobením a reflexným mechanizmom zvyšuje motylitu žalúdka a sekréciu peptického hydrochloridu v žalúdku.

Horec sa používa na povzbudenie chuti do jedla a na liečbu dypeptických porúch, ako sú plochy plnosti a plynatosti.

Horec sa veľmi osvedčil pri liečbe spomínaných neduhov a to vďaka vysokému obsahu horčín. Tieto látky sú toťiž schopné vyvolať stimuláciu chuťových receptorov, čoho dôsledkom je zvýšenie sekrécie slín a zvýšenie žaľudočných štiav. To všetko sa teda premieta do zvýšenia chuti do jedla a zlepšenia tráviacich procesov a akýchkoľvek dyspeptických porúch.

Okrem toho sa rastline pripisujú tonické a regeneračné vlastnosti. Je známa jeho protizápalová, močopudná a ochranná sila pre pečeň a tráviaci systém.